Co o nás již napsali?

Ing. Lukáš Bažanovský 

obchodní manažer 

Finanční gramotnost vnímáme jako klíčový nástroj k zajištění dlouhodobé stability celé společnosti. Spojením divadelních prvků, interakce a moderního přístupu ke vzdělávání vznikl jedinečný projekt, který si klade za cíl zábavnou formou připravit našim dětem šťastnější budoucnost. Velký dík patří všem členům divadelního spolku Ty-já-tr, bez jejichž poutavého ztvárnění tématu a citlivého přístupu by projekt neměl šanci uspět. Tou nejlepší recenzí představení "Peníze nerostou na stromech" byly děti samotné a jejich rozzářené obličeje. Jsme velmi rádi, že jsme se mohli na projektu podílet a touto inovativní cestou pomáhat našim dětem.


MŠ Na výšinách


Mš Na výšinách hostila ve čtvrtek 1.12. divadelní projekt-představení Endele.
Vystoupení plné lidové slovesnosti,písniček,básniček,pohádek a říkadel nadchlo nejen děti,ale i p.učitelky. Myslíme si,že by takových počinů mělo být více,aby děti zábavnou formou udržovaly povědomí o tom,co pro nás bylo v jejich věku téměř běžné.Představení mělo spád,bylo interaktivní,a i když trvalo více jak hodinu,nikdo se ani chvíli nenudil.

Ještě jednou děkujeme.

Viera Holcmanová 

vedoucí pedagog DD Dolní Počernice

Představení o finanční gramotnosti Peníze nerostou na stromech pro děti z dětského domova Dolní Počernice.

Kolegyně, která děti na akci doprovázela, na základě jejich reakcí napsala: Velice zdařilá akce, vhodně připravená i pro chápání dětí mladších věkových kategorií, formou divadelního vystoupení dvou účinkujících žen, kterým se podařilo děti stoprocentně zaujmout. Děti byly průběžně zapojovány do programu, dotazovány, mohly se pochlubit svými znalostmi, zkušenostmi z oboru finančnictví. Nejlépe si vedl Jirka Š., který se k nám přidal jako doprovod Karolíny O. Je vidět, že teoreticky je na budoucí hospodaření velice dobře připraven. Všichni zúčastnění se aktivně zapojovali do programu, chovali se vzorně, zaslouží si pochvalu. Takže poděkování a pochvala patří jak našim dětem, tak především Vám, že jste dovedli připravit setkání, které děti zaujalo natolik, že ani neměly prostor a čas "zlobit", ale bylo to pro ně zajímavé a poučné.

Hedvika Mašková

Maminka

Dnešní úžasné představení pro žáky druhého stupně ZŠ. Interaktivní formou se zde ukazuje jak rychle se člověk dostane do dluhové pasti a zit tak, aby se do ní člověk vůbec nedostal. Já sama jsem ten dluhovy kolotoč zažila a tak vím, jak důležité je se do něj vůbec nedostat. Není to jen nudná hra o penězích. Žáci hrají s herci. Je to skvělé a hlavně potřebné. Všem učitelům a rodičům moc a moc doporučuji. Pro nás to bylo i s hlídáním Honzika . A Patrik dal svůj první rozhovor. . Moc moc děkujeme Radka Tesarkova a Petr Tesárek...Vaše práce má smysl