Podporují nás a my jim děkujeme

Kdo jsme

Od vzniku investiční skupiny DRFG se snažíme pomáhat. Podporujeme řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. Podnikání není jen tvrdý byznys, má svoji lidskou stránku a širší společenský rozměr. Záleží nám na kráse ve veřejném prostoru, vstupujeme do něj futuristickou architekturou, sbírkou moderního umění, špičkovou módou, vynikající středoevropskou gastronomií i jinak. Přišel čas, abychom naše rozmanité podpůrné aktivity sjednotili a mezinárodně ukotvili. Proto jsme založili Nadaci DRFG. 

To jsme my Credit management a.s.

Jsme profesionální společnost etablovaná v oblasti správy a vymáhání pohledávek více než 10 let a více než 7 let v lektorské činnosti a oblasti veřejných zakázek. Úzce spolupracujeme s renomovanou Advokátní kanceláří Halva & Olejár s.r.o.

"Působíme po celé ČR i na Slovensku, pobočky máme v Praze a Brně."

Veškerou činnost vykonáváme s nejvyšší mírou preciznosti.

Naším hlavním cílem je spokojený klient. Náš tým je tvořen specialisty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Víme, jak docílit úspěchu, proto pracujeme s vysokým pracovním nasazením a maximálně transparentně.

Naplňujeme Vaše právo


Rozumíme Vašim starostem se vzniklými pohledávkami, a proto je za Vás vyřešíme od A do Z. Nabízíme Vám nadstandardní služby ve vymáhání práva. Propracovaný systém řízení exekučního procesu, moderní technické zázemí a především prokazatelné výsledky v oblasti vymáhání práva nás řadí k těm nejúspěšnějším. Věnovat se Vám bude tým profesionálů, který si poradí i s nestandardními případy. 

Jsme společnost Alza.cz a.s.

jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

Proč Hi Promotion?

Máme zkušenosti a nedošel nám náboj. Jsme profesionálové, ale vždy s lidským přístupem. Pracujeme naplno, i když se šéf zrovna nedívá. Jsme soutěživí, vždy však společně táhneme za jeden provaz. Ale hlavně nás to neskutečně baví!

LAMAEL ORIGIN STORY

Lamael je české CRM, které vyrábíme z různých koutů České republiky. Nejsme vázaní na jeden open office. Jsme tým nadšených lidí, které spojuje myšlenka na změnu. A právě k té se snažíme inspirovat každého podnikatele. Potřebujete systém, který je jednoduchý a který okamžitě pochopíte? Pak jste dost možná narazili na ten správný. 

Ecomail není jen platforma, ale i tým skvělých lidí

Děláme to, co nás baví, a v tom je naše síla. Rosteme postupně a budujeme nejen úspěšnou platformu, ale i fungující tým. Naší největší odměnou jsou spokojení zákazníci, bez kterých si už naši práci nedokážeme představit.